Ofis Bölme Sistemleri

Ofisler, en geniş çalışma ortamlarıdır. Hemen her işletmede, fabrikada, büroda ofisler aracılığıyla hedef kitleye hizmet verilir. Firmamız ofis bölme hizmetleri ile çalışma alanlarınızın, iş yerlerinizin, ofisinizin yapısına uygun olarak bölünmesini sağlıyor. Son derece hızlı olan uygulamalarımız diğer bölme ve yapı çeşitlerine göre çok daha ekonomiktir. Bu sayede çalışma alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz ofisleri kolayca ortaya çıkarabilir, yeni çalışma ortamları yaratmak için servet ödemek zorunda kalmazsınız.

Firmamıza ofis bölme talepleriniz için 7/24 ulaşabilir, fikir ve hizmet talep edebilirsiniz. Tarafımızı aradığınızda personellerimiz yerinde tespit yaparlar ve alanınıza, tercihinize, mekanınızın genel dokusuna uygun proje geliştirme sürecini başlatırlar. Çizimleri tamamlanan proje, ekibimizce size önerilir ve değerlendirmeniz istenir. Değişiklik talep edebilir, ya da onaylayabilirsiniz. Onayladığınız taktirde üretime geçilir ve daha sonra da montaj işlemleri yapılarak yeni ofislileriniz kullanımınıza sunulur.

Ofis Bölme Sistemi Çeşitleri

Ofis bölme işlemlerimizde birbirinden farklı sistemleri başarıyla uygulayabiliyoruz. Tercihe ve alanın özelliklerine göre tam camlı ofis bölme sistemlerimiz, yarım ve ara camlı ofis bölme sistemlerimiz, seperatör ve yarı açık ofis bölme sistemlerimiz, dört parçalı duvar ofis bölme sistemlerimiz ile cam ofislerimiz sizleri beklemektedir.

  • Tam camlı ofis bölme sistemleri: Bu sistem daha çok koridora, sekretaryaya, galeriye bakan, ışık alma ihtiyacı fazlaca olan bölmelerde tercih edilir. Kapı yüksekliğe ya da tavana kadar olan kısım camlıdır. İki cam arasına jaluzi ilave edilir. Alüminyum profiller dayanıklılığı arttırır ve cam yüzeyler kolayca silinip temizlenebilir. Estetik ve fonksiyonellikleri yanında ısı ve ses izolasyonları konforu arttırır. Sisteme uygun her çeşit kapı kullanılabilir.
  • Yarım ve ara camlı ofis bölme sistemleri: Bu sistem daha çok masa ve koltukların dayandığı duvarlarda tercih edilip yerden 85-90 cm yüksekliğe kadar dolu, daha yukarısı ise tavana kadar camlıdır. Yatay ve dikey alüminyum profiller kullanılır. Jaluzi iki cam arasında bırakılır. Kablo geçişi gibi detaylar rahatlıkla uygulanabilir. Hem panel hem de cam yüzeyle silinebilir. Yalıtımlı ve fonksiyonelliği yüksektir.
  • Seperatör ve yarı açık ofis bölme sistemleri: Bu sistem duvar ısıtma, soğutma, aydınlatma ya da personelin çalışma alanlarını belirlemede tercih edilir. Yarı bölücü özelliğe sahip bu sistemde bilgisayar, elektrik, telefon kablo altyapısı rahatlıkla geçirilebilir. Hem panel hem de cam yüzeyle silinerek temizlenebilir.
  • Dört parçalı duvar ofis bölme sistemleri: Bu sistemde camlar yatay kullanılır. Farklı bir ortam görüntüsü ortaya çıkar. Şeffaf camlarla tamamen şeffaf bir alan oluşturulabildiği gibi mat camlarla değişik bir görünüm yakalanabilir. Estetik, yalıtımlı ve fonksiyonel olan bu sistem farklı özellikteki kapılarla kolayca kullanılabilir.
  • Cam ofis bölme sistemleri: Bu sistemde temperli veya lamine güvenlik camları kullanılarak şeffaf bir ortam elde edilir. Tercihe göre kumlama veya film kaplama ile dekor değiştirilebilir. Hidrolik ya da menteşeli cam kapı kullanılır.

Ergonomik, Ekonomik ve Estetik Ofis Bölmeleri

Firmamızdan alacağınız ofis bölme hizmetleri ile daha önce hiç görmediğiniz kadar şeffaf, ince profiller üzerine sağlam bir yapı oturtulmakta, benzersiz bir performans ortaya çıkarılmaktadır. Uygulamalarımızda tercih ettiğimiz ürünlerin her birisi birinci sınıf kalitede, Avrupa standartlarındadır. Bölme duvarlarımızın ışık geçirgenliği, ses izolasyonu ve ısı izolasyonu ileri derecede başarılıdır. Bu sayede ofislerinizde büyük alan tasarrufu sağlayarak yeni ofislere sahip olabilirsiniz. Bölme ile oluşan ofislerinizde tamamen özel bir alan ortaya çıkar. Isı ve ses izolasyonu sayesinde konforlu ve kullanışlı bir mekân meydana getirilir. Sökülüp takılabilmeleri sayesinde farklı alanlarda, farklı şekillerde kullanılabilir. Ofis bölme hizmetleri için bizlere ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Ofis Bölme Modelleri Hakkında

İstanbul üzerinden ofis bölme hizmetini profesyonel bir şekilde veren aksöz yapı bütün istanbul üzerinde olan semtlere hizmet vermektedir. Ofis bölme modelleri hakkında sayfamızdan detaylı olarak inceleme sağlayabilirsiniz uzun ömürlü kapılar ve sağlıklı açılıp kapanabilen kapılar sayesinde rahat yaşamanız için tasarlanmıştır.

Bize Yazın