Kaliteli ve Estetik Sineklik Modelleri

Sineklik, yapı sektörünün en modern ürünlerinden birisidir. Firma olarak evlere ve diğer yaşam alanlarına sineklik uygulamalarımızla fark yaratıyoruz. Pencere ve kapılara uyguladığımız sineklik sistemleri sayesinde haşerelerden uzak, mutlu ve huzurlu bir yaz mevsimiz geçirmenizi sağlıyor, çağdaş çözümler üreterek sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alıyoruz.

Ülkemizin bulunduğu iklim koşulları nedeniyle özellikle ilkbahar ve yaz aylarında haşere sayılarında büyük artış gözlenir. Özellikle sinekler, sivrisinekler, kelebekler ve diğer böcekler yaz aylarında kapı ve pencereler havalandırılmak için açıldığında evlere girer. Gün içinde verdiği rahatsızlıktan öte geceleri ısırarak rahatsızlık verir. Özellikle cilt hassasiyeti olanlarda ve bebekler, çocuklarda sinek ısırıkları büyük problemlere neden olabilir. Firma olarak bütün bunların bilinci ve hassasiyeti ile hareket ediyor, kapı ve pencerelerinizi sineklik sistemlerimizle buluşturarak sağlıklı ve güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

Her Ölçü ve Ebatta Sineklik Sistemleri

Sineklik imalatı ve montajı son derece uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu yüzden de yaşam alanlarınıza sineklik sistemleri taktırmaya karar verdiğinizde işin uzmanını bulmanız gerekir. Firma olarak PVC, kapı pencere imalatında yılların deneyimine ve teknolojik alt yapısına sahibiz. Bu yüzden de kusursuz çözümler üretiyor, paranızın tam karşılığını aldığınız gibi yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz uygulamalara imza atıyoruz.

Öncelikle sineklik kullanımının amacı, dışarıdaki kanatlı canlıların içeriye girmesini önlemektir. Bunlar son derece küçük olduğu için en ufak açıklıklardan içeriye rahatlıkla girebilirler. Bu yüzden takılacak sinekliklerin kapı ve pencere ölçüleriyle %100 uyumlu olması gerekir. Her kapı ve pencere için sineklik imalatı özel olarak yapılır. Ölçülerinin özel alınması gerekir. Bu yüzden firma olarak ücretsiz keşif hizmetimizle birlikte pencerelerin, kapıların ölçülerini kendimiz alıyor, hataya mahal vermiyoruz. Pencerelerinizin ve kapılarınızın ölçülerine göre tercih ettiğiniz sineklik modelini üreterek uyguluyoruz.

Evlerinizde, iş yerlerinizde kullanabileceğiniz sineklik modelleri oldukça farklı tarzdadır. Bunlar arasında en çok tercih edilenler plise sineklik, mıknatıslı sineklik, sürgülü sineklik, akordeon sineklik çeşitleridir. Bunlar dışında sinekliğin takılacağı alanlara göre de iş yeri sinekliği, villa sinekliği, kapı sinekliği, pencere sinekliği gibi farklı modellerimiz mevcuttur. Firmamız bünyesinde bütün modellerin imalatını ve uygulamasını başarıyla yapabiliyor, her ölçü ve ebatta imalat gerçekleştiriyoruz.

Sineklik Sistemlerinin Uygulama Alanları

Sineklikler er ne kadar daha çok pencerelerde kullanılıyor olsa da oldukça geniş kullanım alanlarına sahiptir. Gelişen teknoloji ile her ebatta ve şekilde üretilebilmeleri kullanım alanlarını çoğaltmıştır. Firmamız balkonlarda, verandalarda, kış bahçesi kapılarında, iş yeri kapılarında ve diğer bütün kapı, pencere niteliği taşıyan alanlarda sineklik uygulaması yapabilmektedir. İçe veya dışa açılan bütün kapılarınızda, pencerelerinizde kullanım amacına uygun üretimler yapabiliyoruz. Kolayca açılıp kapanabilen ürünlerimizin kullanımı kolay ve etkili olduğu gibi estetiktir. Uygulama alanıyla renk ve desen yönünden harika uyum sağlar. Ortamlarınızın zarafetini daha yukarılara taşır. Havadar, temiz ve sağlıklı alanlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Bize Yazın